Cechy produktu i rozmiar

Czy moja stopa jest chroniona w bosym bucie? Czy można włożyć do niego inną wkładkę?

Dla maksymalnego komfortu noszenia zalecamy zachowanie oryginalnej wkładki, która jest w pełni dostosowana do kształtu buta i zapewnia wystarczającą ochronę stopy podczas użytkowania na normalnych nawierzchniach.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar buta?

Tabela rozmiarów i specjalne zalecenia dotyczące wyboru odpowiedniego rozmiaru są dostępne dla każdego produktu w e-sklepie.

Z jakich materiałów wykonane są buty Artra Studios?

Do produkcji używamy w 80% wegańskich materiałów, które zapewniają stopom wygodę i suchość pomimo naturalnie większej aktywności stóp w butach boso. Pozostałe 20% to włoska skóra premium.

Czy but wymaga specjalnej pielęgnacji?

Wegańskie materiały, z których wykonujemy buty, wystarczy wyprać wilgotną szmatką z dodatkiem detergentu i wytrzeć do sucha. Zaletą jest to, że nie trzeba ich impregnować ani kremować. Jeżeli skórzana część buta jest obrabiana przez szlifowanie do weluru (zamszu), materiał ten należy traktować gumową szczotką i preparatami przeznaczonymi do sierści.

Czy buty są wodoodporne? Czy się w nich ślizga?

Nasze buty są hydrofobowe - odpychają wodę, ale nie są przeznaczone do pozostawania w wodzie. W długotrwałym kontakcie z wodą uwalniają ją. Dzięki gumowej podeszwie, która ma mocno antypoślizgowy wzór, są antypoślizgowe.

Join our artraClub now and get 10€ for registration and 5% back from your orders.