WIĘCEJ NIŻ SNEAKERSY BAREFOOT.

Od wizji do urzeczywistnienia. Sneakersy barefoot z Artra Studios to ukłon w stronę sneakeryzacji. Wizja: Stworzenie sneakersów tak wygodnych, że nawet nie poczujesz, że masz je na nogach. Fakt: Stworzyliśmy sneakersy barefoot, które są tak wygodne, że nawet nie poczujesz, gdy je założysz. Chcesz wiedzieć więcej? Nasze sneakersy łączą w sobie cztery najważniejsze zalety obuwia barefoot (szeroki nosek, cienka i elastyczna podeszwa, lekkość i zerowy drop) oraz nasze unikalne AWESOME FEET VIBE™.

DUŻO MIEJSCA NA PALCE

Skupiliśmy się na najczęstszym problemie osób, które noszą sneakersy na co dzień. Jest nim wąski nosek, który sprawia, że palce stopy są ściśnięte. Sneakersy barefoot z Artra Studios rozwiązują ten problem dzięki szerokim noskom. Zapewniają dużo miejsca i pozwalają na swobodne ułożenie palców stopy.

CIENKA I ELASTYCZNA PODESZWA

Spraw, aby Twoje ciało stało się najlepszą wersją siebie samego. Nasza unikalna 5 mm elastyczna podeszwa zapewnia naturalny zakres ruchów wzmacniających mięśnie i powięź.

ZERO GRAWITACJI

Marzyłeś kiedyś, żeby zostać astronautą? Sneakersy barefoot Artra Studios są tak lekkie, że nosząc je możesz doświadczyć tego uczucia, uczucia ZERO GRAWITACJI.

ZEROWY DROP

Rozwiązaniem problemu podwyższonej pięty, jaką stosuje się w większości sneakersów, jest zerowy drop. W sneakersach barefoot nie ma różnicy w wysokości profilu od pięty aż po palce. To zapewnia naturalną = zdrową pozycję.

AWESOME FEET VIBE™

Przedstawiamy AWESOME FEET VIBE™, prawdziwą innowację Artra Studios, która obejmuje materiały i technologie, a także to coś pomiędzy. Dzięki konstrukcji ARELAX™ rozwibrujesz swoje nogi i zapewnisz im komfort. GEOMETRIC BUG™ zaburza regularność geometrii. Nie bądź doskonały, bądź asymetryczny.

Join our artraClub now and get 10€ for registration and 5% back from your orders.